https://hook.eu1.make.com/fjc3hsk1xoll5f3y1fbip917tdxs4azx

Związek
|
18/2/23

5 sposobów na więcej radości w związku | Sprawdź TIPY od Soszki i Hillara

Chcesz czerpać więcej RADOŚCI i INSPIRACJI ze swojego związku? Poznaj 5 sprawdzonych sposobów i…

5 sposobów na więcej radości w związku | Sprawdź TIPY od Soszki i Hillara

Chcesz czerpać więcej RADOŚCI i INSPIRACJI ze swojego związku?

Poznaj 5 sprawdzonych sposobów i wypełnij Waszą codzienność MIŁOŚCIĄ i SZCZĘŚCIEM!

Masz dużo na głowie? Praca, dom, dzieci, rachunki, zajęcia dodatkowe i zapchany kalendarz… Doskonale to znamy!

Czasem to wszystko, z czym mierzysz się każdego dnia, potrafi przytłoczyć i zmęczyć. Eksploatuje energię, wpływa na związek, sposób komunikacji oraz nastawienie do siebie. Jednak wcale tak nie musi być!

Gdy się przez chwilę zastanowisz, to odkryjesz, że Twoje pragnienia skupiają się wokół zupełnie innych kwestii. Chcesz czerpać radość i frajdę z codzienności wypełnionej wspólnym rozwojem oraz wzajemną inspiracją.

Jak nie pogubić się w tym codziennym biegu i nie zapomnieć o tym, co powinno być w centrum? Jak odgrywać przypisaną rolę – żony, męża, rodzica – i jednocześnie czerpać radość z każdej chwili?

Przychodzimy z garścią podpowiedzi bazujących na naszych doświadczeniach. Wszystko po to, abyś mógł/mogła doświadczać więcej szczęścia w tym zabieganym czasie!

Niezależenie od tego, w jakim miejscu znajdujesz się w swoim życiu, jesteśmy przekonani o tym, że w tym zabieganym świecie każdy potrzebuje więcej radości i zabawy

Poznaj sposoby Soszki i Hillara na codzienną dawkę szczęścia

Często tańczymy w kuchni... po co? Aby być razem i mieć więcej radości!

Mamy dwójkę dzieci i one codziennie widzą, jak pracujemy czy ogarniamy inne obowiązki typu sprzątanie, gotowanie, pranie. W pewnym momencie zrozumieliśmy, że to za mało. Pragniemy, aby widziały nas także, jak się cieszymy. Tańce w kuchni robią tu świetną robotę!

Dorośli często wykazują tendencję do skupiania się wyłącznie na poważnych rzeczach. Odpowiedzialność wymusza skrupulatne odhaczanie na liście kolejnych obowiązków. Jednak każdy z nas ma w sobie wewnętrzne dziecko, pragnące radości i zabawy. Problem w tym, że zdecydowanie zbyt rzadko dajemy mu dojść do głosu. 

Przecież nie chodzi o to, aby życie kręciło się wyłącznie wokół pracy, zarządzania domem i wszystkich innych obowiązków niecierpiących zwłoki. 

Wpuść nieco powietrza do swojego związku!

Przekonaj się, że bycie odpowiedzialnym dorosłym i ogarnianie wszelkich spraw życiowych może iść w parze z radością, szczęściem oraz poczuciem wspólnoty z partnerem/partnerką.

Sprawdź nasze sposoby na to, aby mieć więcej frajdy z codzienności!

Zróbcie razem coś nowego

Dzieci nie mają oporów przed próbowaniem nowych rzeczy. Z dorosłymi jest nieco inaczej – koncentrujemy się na tym, co już znamy. Dzień po dniu zamykamy się w strefie komfortu i coraz trudniej ruszyć się nam z kanapy. A jednak warto! Możliwości jest wiele: pójdźcie na tańce, postrzelajcie z łuku albo wybierzcie się na ściankę wspinaczkową.

Gdy obydwoje zaczniecie wspólnie robić coś, co będzie dla Was totalnie nowe, będziecie mieć z tego niezły ubaw! Niejedną salwę śmiechu wywołają drobne potknięcia. Takie zadanie dało nam radość, dużo śmiechu, ale też poczucie wspólnoty i okazję do zacieśnienia relacji. 

Zacznijcie dzień od muzyki i tańców

Muzyka działa jak aktywator! Jest super towarzyszem podczas wykonywania codziennych czynności – od mycia zębów po sprzątanie. Poznaj nasze ulubione poranne kawałki, które sprawiają, że czujemy się świetnie od samego rana!
Link do naszej listy Spotify: https://open.spotify.com/playlist/4h4WFzCkgzG7xoVtuNHLzE?si=60b944aa383444ff

Zainicjujcie kontakt

Masz ochotę nieco poflirtować z Twoją drugą połówką? Nie czekaj biernie, aż to ona zrobi pierwszy krok. Weź sprawy w swoje ręce – romantyczna zaczepka, delikatny dotyk, subtelny klaps. Te małe rzeczy potrafią zdziałać cuda. Początkowo idzie jak po grudzie? Pamiętaj, że trening czyni mistrza!

Poranna rutyna wcale nie jest zła

Znajdźcie chwilę o poranku na rozwój. To może być trening, medytacja, ciekawa lektura, podcast, a nawet pisanie dziennika.

Inspiracja od nas:
Zapytaj wszystkich domowników o to, jak chcą spędzić dzień. Co mają w planach, jaki cel wyznaczyli sobie do realizacji i czy możesz zrobić dla nich coś, co sprawi im radość.

Czytajcie wspólnie książki i słuchajcie razem podcastów

Rozmawiajcie o tym, co Was poruszyło – wymieniajcie się tytułami, dzielcie się wrażeniami i spostrzeżeniami. W ten sposób będziecie się nawzajem inspirować do rozwoju, a to zbliża! Od jakiej tematyki warto zacząć? Ciekawym pomysłem mogą okazać się treści z zakresu komunikacji i bliskości.

Skorzystaj z naszych podpowiedzi, a już wkrótce na własnej skórze przekonasz się, że Twoja codzienność wypełni się RADOŚCIĄ!